0
0
Alfabetik Listele

Hibiscus tiliaceus (Talipariti tiliaceum) (MALVACEAE)

Plaj hatmisi, Deniz hatmisi, Pamuk ağacı

Plaj hatmisi, Deniz hatmisi, Pamuk ağacı - Hibiscus tiliaceus (Talipariti tiliaceum) (MALVACEAE)Plaj hatmisi, Deniz hatmisi, Pamuk ağacı - Hibiscus tiliaceus (Talipariti tiliaceum) (MALVACEAE)Plaj hatmisi, Deniz hatmisi, Pamuk ağacı - Hibiscus tiliaceus (Talipariti tiliaceum) (MALVACEAE)
Plaj hatmisi, Deniz hatmisi, Pamuk ağacı - Hibiscus tiliaceus (Talipariti tiliaceum) (MALVACEAE)Plaj hatmisi, Deniz hatmisi, Pamuk ağacı - Hibiscus tiliaceus (Talipariti tiliaceum) (MALVACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 100-125cm
Saksılı 125-150cm
Saksılı 150-175cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 100-125cm
Söküm 125-150cm
Söküm 150-175cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Doğal yayılış alanı Çin ve Hindistan’dır. Kışın yaprağını döken, 2-3 m boyunda yuvarlak tepeli bitkilerdir. Kenarları kaba dişli, üç loplu yapraklar 5-10 cm boyundadır. Tomurcuk ve yapraklar sürgünlere çok sıralı sarmal olarak dizilmiştir. Haziran’dan Eylül ayına kadar pembe, beyaz, kırmızı, eflatun renkli açan çiçekleri vardır. Gösterişli çiçekleri ile göze çarpar. Güneşli yarı gölge yerleri sever. Peyzajda soliter olarak kullanılabilirler.

Hibiscus, tiliaceus, Talipariti, tiliaceum, Plaj, Deniz, hatmisi, Гибискус липовидный, Pamuk, ağacı, خطمي ساحلي, bitki satışı, nerede yetişir, fidan satışı, ağaç satışı, türkiye, süs bitkileri

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı