0
0
Alfabetik Listele

Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)

Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu

Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)
Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)Limoni servi, Kokulu monteri servisi piramit formlu - Cupressus macrocarpa goldcrest (CUPRESSACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 150-175cm
Saksılı 175-200cm
Saksılı 200-250cm
Saksılı 250-300cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 150-175cm
Söküm 175-200cm
Söküm 200-250cm
Söküm 250-300cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Bu aile 15 cins ve 140 türü ihtiva eder. Güney ve Kuzey yarımkürenin ormanlarında geniş yayılış gösterirler. 20 m’ye kadar boylanabilir ve hızlı büyürler. Mat koyu yeşil renkli pul yapraklar sürgünlere karşılıklı olarak dizilmişler. Budamaya dayanıklıdır. Hava kirliliğine dayanıklıdır. Piramit formlu büyürler. En çok kullanılan çit bitkisidir. Park ve bahçelerde rüzgâr perdesi olarak kullanılmaktadırlar.

Cupressus, macrocarpa, goldcrest, pyramidale, Monterey, Lemon, Кипарис крупноплодный, Cypress, Limoni, servi, Kokulu, monteri, servisi, piramit, formlu, سرو كبير الثمار, bitki satışı, nerede yetişir, fidan satışı, ağaç satışı, türkiye, süs bitkileri, Зеле

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı