0
0
Alfabetik Listele

Tilia cordata (Tilia parvifolia) (TILIACEAE)

Küçük yapraklı kış ıhlamuru, Kokulu ıhlamur

Küçük yapraklı kış ıhlamuru, Kokulu ıhlamur - Tilia cordata (Tilia parvifolia) (TILIACEAE)Küçük yapraklı kış ıhlamuru, Kokulu ıhlamur - Tilia cordata (Tilia parvifolia) (TILIACEAE)Küçük yapraklı kış ıhlamuru, Kokulu ıhlamur - Tilia cordata (Tilia parvifolia) (TILIACEAE)
Küçük yapraklı kış ıhlamuru, Kokulu ıhlamur - Tilia cordata (Tilia parvifolia) (TILIACEAE)Küçük yapraklı kış ıhlamuru, Kokulu ıhlamur - Tilia cordata (Tilia parvifolia) (TILIACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Q16-18cm
Saksılı Q18-20cm
Saksılı Q20-25cm
Saksılı Q25-30cm
Saksılı Q30-35cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Q16-18cm
Söküm Q18-20cm
Söküm Q20-25cm
Söküm Q25-30cm
Söküm Q30-35cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Boyları 20-30 m’ye kadar ulaşabilir. Büyüklüğü 5-10 cm arasında değişen yaprakları genellikle kalp şeklinde ve çarpık, kenarları dişli ve uzun saplıdır. Sarkık çiçek demetleri sarımsı bir renge ve karakteristik bir kokuya sahiptir. Haziran-Temmuz aylarında çiçek açarlar. Şehir koşullarına oldukça dayanıklıdır. Ilıman ve soğuk iklimlere dayanan türleri vardır. Güneşli ve yarı gölge alanlarda iyi gelişir.

Tilia, cordata, parvifolia, Küçük, yapraklı, kış, Kokulu, ıhlamur, Липа сердцевидная, Little, leaf, Linden, زيزفون قلبي الأوراق, bitki satışı, nerede yetişir, fidan, ağaç satışı, türkiye, süs bitkileri,

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı