0
0
Alfabetik Listele

Rhododendron hybride (ERICACEAE)

Aşılı Beyaz, pembe, mor, kırmızı, çiçekli ormangülü, Ormangülü, Dağgülü, Komar, Deli balı çiçeği

Aşılı Beyaz,pembe,mor,kırmızı, çiçekli ormangülü,Ormangülü, Dağgülü, Komar, Deli balı çiçeği - Rhododendron hybride (ERICACEAE)Aşılı Beyaz,pembe,mor,kırmızı, çiçekli ormangülü,Ormangülü, Dağgülü, Komar, Deli balı çiçeği - Rhododendron hybride (ERICACEAE)Aşılı Beyaz,pembe,mor,kırmızı, çiçekli ormangülü,Ormangülü, Dağgülü, Komar, Deli balı çiçeği - Rhododendron hybride (ERICACEAE)
Aşılı Beyaz, pembe, mor, kırmızı, çiçekli ormangülü, Ormangülü, Dağgülü, Komar, Deli balı çiçeği - Rhododendron hybride (ERICACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 20-40cm
Saksılı 40-60cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 20-40cm
Söküm 40-60cm
  1. Beğen (3)

Açıklama

3-4 m’ye kadar boylanabilen herdemyeşil bir çalıdır. Yapraklar deri gibi sert, tam kenarlı, geniş şerit veya eliptik, ender olarak da uzun yumurta biçimindedir ve sapa doğru daralır. Çiçekler mor ve beyaz renklerde olup, yukarı taraflarında kahverengi lekeleri vardır.

Rhododendron, hybride, Рододендрон гибридный, Aşılı, Beyaz, pembe, mor, kırmızı, çiçekli, ormangülü, Dağgülü, Komar, Deli, balı, çiçeği, شجر الورد, bitki satışı, nerede yetişir, fidan, ağaç satışı, türkiye, süs bitkileri,

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı