0
0
Alfabetik Listele

Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)

Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura

Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)
Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)Pembe çiçekli kanzan süs kirazı çok gövdeli sakura - Prunus serrulata kanzan multi stem (ROSACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 175-200cm
Saksılı 200-250cm
Saksılı 250-300cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 175-200cm
Söküm 200-250cm
Söküm 250-300cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

    Yaklaşık 430 türü dünyanın kuzey ılıman bölgelerinde yayılmış durumdadır. Cinsinin pek çok üyesi yaygın meyve ve süs için yetiştirilmektedir. Yaprak döken çalı ağaç ve ağaççık şeklinde türleri vardır. Yapraklar basit, hançer şeklinde ve yaprak sapı üzerinde nektarı vardır. Çiçekler geç kış erken ilkbaharda kırmızı, beyaz, pembe renklerde açar. Genellikle çiçekleri bazen de kabuk ve yaprakları için peyzaj çalışmalarında kullanılırlar.

Prunus, serrulata, kanzan, multi, stem, Flowering, Сакура мелкопильчатая Канзан на штамбе, Sheraton, Kwanzan, Cherry, Pembe, çiçekli, sakura, süs, kirazı, çok, gövdeli, أزهار الكرز, bitki satışı, nerede yetişir

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı