0
0
Alfabetik Listele

Prunus cerasifera pissardii nigra umbrella/tetto shaped (ROSACEAE)

Pembe çiçekli süs eriği şemsiye formlu

Pembe çiçekli süs eriği şemsiye formlu - Prunus cerasifera pissardii nigra umbrella/tetto shaped (ROSACEAE)Pembe çiçekli süs eriği şemsiye formlu - Prunus cerasifera pissardii nigra umbrella/tetto shaped (ROSACEAE)Pembe çiçekli süs eriği şemsiye formlu - Prunus cerasifera pissardii nigra umbrella/tetto shaped (ROSACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Q16-18cm
Saksılı Q18-20cm
Saksılı Q20-25cm
Saksılı Q25-30cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Q16-18cm
Söküm Q18-20cm
Söküm Q20-25cm
Söküm Q25-30cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Yaklaşık 430 türü dünyanın kuzey ılıman bölgelerinde yayılmış durumdadır. Cinsinin pek çok üyesi yaygın meyve ve süs için yetiştirilmektedir. Yaprak döken çalı ağaç ve ağaççık şeklinde türleri vardır. Yapraklar basit, hançer şeklinde ve yaprak sapı üzerinde nektarı vardır. Çiçekler geç kış erken ilkbaharda kırmızı, beyaz, pembe renklerde açar. Genellikle çiçekleri bazen de kabuk ve yaprakları için peyzaj çalışmalarında kullanılırlar.

Prunus, cerasifera, pissardii, nigra, umbrella, shaped, Слива растопыренная Писсарди, Purple, Leaf, Cherry, myrobalan, plum, Pembe, çiçekli, süs, eriği, şemsiye, formlu, الأرجواني أوراق البرقوق ، الأرجواني البرقوق الكرز ، myrobalan مظلة على شكل البرقوق, n

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı