0
0
Alfabetik Listele

Olea europaea mini ponpon (OLEACEAE)

Ponpon mini şekilli Zeytin ağacı, Avrupa zeytini, Topiary zeytin

Ponpon mini şekilli Zeytin ağacı, Avrupa zeytini, Topiary zeytin - Olea europa mini ponpon (OLEACEAE)Ponpon mini şekilli Zeytin ağacı, Avrupa zeytini, Topiary zeytin - Olea europa mini ponpon (OLEACEAE)Ponpon mini şekilli Zeytin ağacı, Avrupa zeytini, Topiary zeytin - Olea europa mini ponpon (OLEACEAE)
Ponpon mini şekilli Zeytin ağacı, Avrupa zeytini, Topiary zeytin - Olea europa mini ponpon (OLEACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Özel form
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Özel form
  1. Beğen (0)

Açıklama

Anavatanı Suriye ve Türkiye’dir. 15 m’ye kadar boy yapabilir. Herdemyeşil, mızraksı, çok kısa saplı, deri gibi sert yaprakları vardır. Yaprağın üst yüzü koyu gri-yeşil ve tüysüz, alt yüzü mavimsi gümüşi renkte ve beyaz sık ipeksi tüylerle kaplıdır. Çiçekler teker teker yaprakların koltuğunda veya terminal durumlu mürekkep salkım vaziyetinde bulunur, beyaz ve güzel kokuludur. Gövde çok dallı, gri renkli, çok pürtüklü kabukludur. Kuraklığa dayanıklıdır. Güneşli ortamları sever. Gövdesinin kullanıldığı mekana tarihi bir doku katar. Soliter kullanıma uygundur.

Olea europaea, mini, ponpon, Bonsai, shaped, Оливка, white, flowering, tree, European, monument, olive, Ponpon, mini, şekilli, Zeytin, ağacı, Avrupa, zeytini, Topiary, زيتون, bitki satışı, nerede yetişir

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı