0
0
Alfabetik Listele

Fagus sylvatica cylinder (FAGACEAE)

Avrupa kayını, Adi kayın, Batı kayını, silindir formlu

Avrupa kayını, Adi kayın, Batı kayını, silindir formlu - Fagus sylvatica cylinder (FAGACEAE)Avrupa kayını, Adi kayın, Batı kayını, silindir formlu - Fagus sylvatica cylinder (FAGACEAE)Avrupa kayını, Adi kayın, Batı kayını, silindir formlu - Fagus sylvatica cylinder (FAGACEAE)
Avrupa kayını, Adi kayın, Batı kayını, silindir formlu - Fagus sylvatica cylinder (FAGACEAE)Avrupa kayını, Adi kayın, Batı kayını, silindir formlu - Fagus sylvatica cylinder (FAGACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Özel form
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Özel form
  1. Beğen (0)

Açıklama

Genellikle 35 m’ye kadar büyüyen orman ağaçlarıdır. Görünümü, bulunduğu yaşam ortamına bağlı olarak değişir, ormanda yetiştiğinde dikine dallı ve dar tepeli olurken, tek başına yetiştiğinde iri ve uzun dallar gelişir. Sürgünleri tüylüdür. Önceleri yavaş sonra normal hızda büyür. Yapraklarını döker. Kabuk rengi gri renkte ve düzgündür. Çiçek rengi beyaz ve sarı, budamaya yatkındır. Aşırı yağışa ve sert kışlara dayanıklıdır. Bahar donlarından hoşlanmazlar.

Fagus sylvatica, cylinder, Species, Common, European Beech Tree, Avrupa, Бук европейский, Adi, silindir formlu, Batı kayını, زان أوروبي, bitki satışı, nerede yetişir, fidan satışı, ağaç satışı, türkiye, süs bitkileri

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı