0
0
Alfabetik Listele

Cupressus macrocarpa pubol aurea pendula (CUPRESSACEAE)

Ters aşılı Limoni servi, Kokulu monteri servisi

Ters aşılı Limoni servi, Kokulu monteri servisi - Cupressus macrocarpa pubol aurea pendula (CUPRESSACEAE)Ters aşılı Limoni servi, Kokulu monteri servisi - Cupressus macrocarpa pubol aurea pendula (CUPRESSACEAE)Ters aşılı Limoni servi, Kokulu monteri servisi - Cupressus macrocarpa pubol aurea pendula (CUPRESSACEAE)
Ters aşılı Limoni servi, Kokulu monteri servisi - Cupressus macrocarpa pubol aurea pendula (CUPRESSACEAE)Ters aşılı Limoni servi, Kokulu monteri servisi - Cupressus macrocarpa pubol aurea pendula (CUPRESSACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 200-250cm
Saksılı 250-300cm
Saksılı 300-350cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 200-250cm
Söküm 250-300cm
Söküm 300-350cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Bu aile 15 cins ve 140 türü ihtiva eder. Güney ve Kuzey yarımkürenin ormanlarında geniş yayılış gösterirler. 20 m’ye kadar boylanabilir ve hızlı büyürler. Mat koyu yeşil renkli pul yapraklar sürgünlere karşılıklı olarak dizilmişler. Budamaya dayanıklıdır. Hava kirliliğine dayanıklıdır. Piramit formlu büyürler. En çok kullanılan çit bitkisidir. Park ve bahçelerde rüzgâr perdesi olarak kullanılmaktadırlar.

Cupressus, macrocarpa, pubol, aurea, pendula, Monterey, Lemon, Cypress, Кипарис крупноплодный, Goldcrest, Ters, aşılı, Limoni, Kokulu, monteri, servisi, سرو كبير الثمار, bitki satışı, nerede yetişir

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı