0
0
Alfabetik Listele

Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)

Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top

Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)
Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)Şekilli Limoni servi, Kokulu monteri servisi üç top - Cupressus macrocarpa goldcrest three balls (CUPRESSACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Özel form
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Özel form
  1. Beğen (0)

Açıklama

Bu aile 15 cins ve 140 türü ihtiva eder. Güney ve Kuzey yarımkürenin ormanlarında geniş yayılış gösterirler. 20 m’ye kadar boylanabilir ve hızlı büyürler. Mat koyu yeşil renkli pul yapraklar sürgünlere karşılıklı olarak dizilmişler. Budamaya dayanıklıdır. Hava kirliliğine dayanıklıdır. Piramit formlu büyürler. En çok kullanılan çit bitkisidir. Park ve bahçelerde rüzgâr perdesi olarak kullanılmaktadırlar.

Cupressus, macrocarpa, goldcrest, three, balls, Monterey, Lemon, Кипарис крупноплодный, Cypress, Limoni, servi, selvi, Kokulu, monteri, servisi, üç, top, سرو كبير الثمار, nerede yetişir

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı