0
0
Alfabetik Listele

Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)

Crocosmia çiçeği sarı çiçekli

Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)
Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)Crocosmia çiçeği sarı çiçekli - Crocosmia crocosmiiflora buttercup (IRIDACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 20-40cm
Saksılı 40-60cm
Saksılı 60-80cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 20-40cm
Söküm 40-60cm
Söküm 60-80cm
  1. Beğen (1)

Açıklama

Küçük bir çiçekli bitki cinsidir ve anavatanı Güney Afrika’dır. Ilıman bölgelerde herdemyeşil ve çok yıllık bir bitkidir. Hızlı bir yayılma gösterir. Yaz aylarında bol çiçeklidir. Çiçekleri sarı, kırmızı ve kırmızı-turuncu renktedir. Kesme çiçekçilikte kullanılır. Saksıda yetiştirmeye uygundur. Grup halinde kullanımı ve çiçek rengiyle dikkat çeken bir bitki olduğundan kullanımı oldukça yaygındır. Yol kenarlarında refüj bitkisi ve yönlendirici olarak kullanılırlar.  

Crocosmia, crocosmiiflora, buttercup, Крокосмия обыкновенная, sarı, çiçekli, كروكوسميا, bitki satışı, nerede yetişir

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı