0
0
Alfabetik Listele

Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)

İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye

İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)
İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)İpek ağacı, İstanbul akasyası,Gülibrişim ağacı şemsiye - Albizia julibrissin umbrella (FABACEAEA)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Q16-18cm
Saksılı Q18-20cm
Saksılı Q20-25cm
Saksılı Q25-30cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Q16-18cm
Söküm Q18-20cm
Söküm Q20-25cm
Söküm Q25-30cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Anavatanı Asya’nın tropik bölgeleridir. 15 m’ye kadar boylanabilirler. Haziran ve Temmuz aylarında, kokulu olan açık pembe renkli küçük çiçekleri kümeler halindedir ve taç yapraklarından çok daha uzundurlar. Güneşli ve yarı gölge ortamları severler. Çiçekleriyle ve yapraklarıyla etkili dekoratif bir ağaçtır. Hızlı büyürler. Park ve bahçelerde soliter olarak kullanılabilirler.

Albizia, julibrissin, umbrella, Silk, Mimosa, Tree, Pink, Siris, Persian, İpek, ağacı, İstanbul, akasyası, Gülibrişim, ağacı, şemsiye, Gül ibrişim, Альбиция ленкоранская, ألبيزيا زهرة الحرير, bitki satışı, nerede yetişir, fidan, ağaç satışı, türkiye, süs

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı