0
0
Alfabetik Listele

Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)

Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim

Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)
Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)Mor yaprak Mimoza Ağacı, Yaz Çikolatası, Kırmızı gülibrişim - Albizia julibrissin summer chocolate (FABACEAEA)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 175-200cm
Saksılı 200-250cm
Saksılı 250-300cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 175-200cm
Söküm 200-250cm
Söküm 250-300cm
  1. Beğen (1)

Açıklama

Anavatanı Asya’nın tropik bölgeleridir. 15 m’ye kadar boylanabilirler. Haziran ve Temmuz aylarında, kokulu olan açık pembe renkli küçük çiçekleri kümeler halindedir ve taç yapraklarından çok daha uzundurlar. Güneşli ve yarı gölge ortamları severler. Çiçekleriyle ve yapraklarıyla etkili dekoratif bir ağaçtır. Hızlı büyürler. Park ve bahçelerde soliter olarak kullanılabilirler.

Albizia, julibrissin, summer, chocolate, Purple, leaf, Mimosa, Tree, Mor, kırmızı, yaprak, Mimoza, Ağacı, Yaz, Çikolatası, Kırmızı, gülibrişim, gül ibrişim, ألبيزيا زهرة الحرير, Альбиция ленкоранская Саммер Чоколит, bitki satışı, nerede yetişir, fidan, ağ

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı