0
0
Alfabetik Listele

Hibiscus syriacus helene tige (MALVACEAE)

Kalp şekilli kırmızı-beyaz çiçekli hatmi ağacı

Kalp şekilli kırmızı-beyaz çiçekli hatmi ağacı - Hibiscus syriacus helene tige (MALVACEAE)Kalp şekilli kırmızı-beyaz çiçekli hatmi ağacı - Hibiscus syriacus helene tige (MALVACEAE)Kalp şekilli kırmızı-beyaz çiçekli hatmi ağacı - Hibiscus syriacus helene tige (MALVACEAE)
Kalp şekilli kırmızı-beyaz çiçekli hatmi ağacı - Hibiscus syriacus helene tige (MALVACEAE)Kalp şekilli kırmızı-beyaz çiçekli hatmi ağacı - Hibiscus syriacus helene tige (MALVACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı Q12-14cm
Saksılı Q14-16cm
Saksılı Q16-18cm
Saksılı Q18-20cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm Q12-14cm
Söküm Q14-16cm
Söküm Q16-18cm
Söküm Q18-20cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Doğal yayılış alanı Çin ve Hindistan’dır. Kışın yaprağını döken, 2-3 m boyunda yuvarlak tepeli bitkilerdir. Kenarları kaba dişli, üç loplu yapraklar 5-10 cm boyundadır. Tomurcuk ve yapraklar sürgünlere çok sıralı sarmal olarak dizilmiştir. Haziran’dan Eylül ayına kadar pembe, beyaz, kırmızı, eflatun renkli açan çiçekleri vardır. Gösterişli çiçekleri ile göze çarpar. Güneşli yarı gölge yerleri sever. Peyzajda soliter olarak kullanılabilirler.

Hibiscus, syriacus, helene, tige, Rose, Sharon, Shrub, Althea, Kalp, şekilli, kırmızı, beyaz, çiçekli, hatmi, ağacı, tijli, خطمي سوري, bitki satışı, nerede yetişir

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı