0
0
Alfabetik Listele

Cupressus sempervirens aurea (CUPRESSACEAE)

Altuni Akdeniz mezarlık servisi, Selvi, altuni Servi,

Altuni Akdeniz mezarlık servisi, Selvi, altuni Servi, - Cupressus sempervirens aurea (CUPRESSACEAE)Altuni Akdeniz mezarlık servisi, Selvi, altuni Servi, - Cupressus sempervirens aurea (CUPRESSACEAE)Altuni Akdeniz mezarlık servisi, Selvi, altuni Servi, - Cupressus sempervirens aurea (CUPRESSACEAE)
Altuni Akdeniz mezarlık servisi, Selvi, altuni Servi, - Cupressus sempervirens aurea (CUPRESSACEAE)

Sipariş Formu

  1. Saksılı
  2. Söküm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Saksılı 150-175cm
Saksılı 175-200cm
Saksılı 200-250cm
Saksılı 250-300cm
Kap Boyu(cm), Çap(Qcm) Adet #
Söküm 150-175cm
Söküm 175-200cm
Söküm 200-250cm
Söküm 250-300cm
  1. Beğen (0)

Açıklama

Kuzey Amerika, Güney Amerika, Uzak Doğu ve Akdeniz’de geniş bir yayılış gösteren 30-35 m boylanabilen herdemyeşil bitkilerdir. Pul şeklindeki yaprakları ile diğer iğne yapraklılardan farklıdır. Dik, dar ve sütun şeklinde büyüyen türleri vardır. Koyu yeşil yaprakları ve kahverengi dikenli kozalakları vardır.Yaprakları ezildiğinde etkileyici koku verir. Güneşli ortamlarda iyi gelişirler. Girişlerde köşe ve dikey kenarları yumuşatmak için kullanılabilirler. Rüzgar perdesi ve çit bitkisi olarak tercih edilirler.

Cupressus, sempervirens, aurea, Italian, Funeral, Mediterranean, Cypress, Altuni, Akdeniz, mezarlık, servisi, Selvi, Кипарис вечнозелёный, Servi, سرو المتوسط, bitki satışı, nerede yetişir, fidan satışı, ağaç satışı, türkiye, süs bitkileri, Зеленый срезанн

Bitkinin Ülkemizde Yaşayabileceği Yerler

Benzer Ürünler

Filtre Boş!
    Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
    WhatsApp Yardım Hattı